Reference

13

Soňa

Moc krásné fotky

Iva a Ondra

Moc děkujeme za krásné svatební fotky 🙂 Dlouho jsme hledali svatebního fotografa, náhodně jsme dostali kontakt na Romču a vyplatilo se! Fotky máme nádherné. Romča je vstřícná a ochotná a svatební focení s ní byla jedna velká zábava 🙂 Při další příležitosti určitě využijeme její služby, které lze jen doporučit ,-)

Nina&Jiří

Romču můžu jen doporučit, fotila nám svatbu a nemůžeme si ztěžovat. Fotky jsou krásné, přesně jak jsem si představovala😍 A velké plus je úžasná domluva a ochota. Byli jsme nad míru spokojeni!!

Děkujeme moc za nádhernou vzpomínku 😊😊

Lucy,Alex a Dominic ♡

Děkuji moc Romči za úžasnou atmosféru, příjemný přístup, profesionální vystupování a jak úžasně zvládla mé kluky. 👨‍👦 Celé jsme si to moc užili – no a výsledek? Okouzlující fotky plné smíchu a radosti. 📸😋 Ještě jednou velké dík za úžasné jen-tak letní focení. Velmi šikovná a talentovaná fotografka. Doufám, že brzo bude svatba a mimi , ať máme další super fotečky. Jen tak dál👍❤👪 Vřele doporučuji…

Danka,Láďa a Maťěj♥️

Romča,nám fotila svatbu před osmi lety byla fantastická velice příjemná no prostě boží😘Když se nám narodil syn tak nám nafotila překrásné fotečky😘Jen škoda,že se odstěhovala😔Moc moc rádi,bychom se k ni vraceli.Její práce je baječná 😘A my jí přejeme ze srdce,ať
se ji moc moc daří a má moc zakazníků😘😘

Š Z

Super svatební focení, sranda, pohodová atmosféra. Díky ní máme zachycené nezapomenutelné vzpomínky na náš velký den.
Můžeme jen doporučit 🙂 .

Jirka

Romča je už čtyři roky fotografkou našeho časopisu Fakultní revue na Fakultě logistiky a krizového řízení Univerzity T. Bati, což je podle mého názoru tím nejlepším důkazem, že jí kromě uměleckých a portrétních fotografií jdou dobře i reportážní „výcvaky“. Svou invenci a kreativitu dokázala zejména při tvorbě jednotlivých titulních stran – od čísla 5 po současnost.
Každý se o tom může přesvědčit na tomto odkazu (níže jsou odkazy na jednotlivá vydání časopisu v PDF): https://flkr.utb.cz/o-fakulte/propagace/tiskoviny.

Aneta

Romanka je skvělá fotografka, fotila nám svatbu a byli jsme nadmíru spokojeni. Vždy nám pomohla a poradila co máme dělat, jelikož jsme s focením neměli žádné zkušenosti. Vřele mohu doporučit.

Šárka

Romča je úžasná fotografka, která dovede navodit velmi příjemnou a přirozenou atmosféru. Spolupracovala jsem s ní už několikrát a vždy jsem byla maximálně spokojená, a to jak se samotným průběhem focení, tak i s výslednými fotkami.
Opravdu vřele tuto profesionálku doporučuji všem. 😉

Simča&Péťa

Fotografka Romča vytvořila velice příjemnou a pohodovou atmosféru, díky které jsme se při svatebním focení s manželem uvolnili, samotné focení pro nás bylo velkou zábavou, na kterou rádi vzpomínáme :-).
Fotografie jsou pěkné, super upravené :-). Určitě doporučuji všem, kteří hledají spolehlivou svatební fotografku 🙂

Veronika

Romanka je skvělá fotografka, dokáže zachytit momenty, které jsou přirozené, ale právě ty nejhezčí. Naši rodinu fotila již poduhé a určitě ne naposled, protože vzpomínky prostřednictvím fotografií jsou to, co nám zůstává na celý život. Děkujeme 🙂

Ondra

Malá ale šikovná 😊 A právě proto, že na to pohlíží z jiné perspektivy, vypadají její fotky tak skvěle.

Elena

Mladá, sympatická, usměvavá a plná nápadů. To je nejmenší fotografka s největším citem pro okamžik 🙂 Její fotografie mají příběh a emoce. Výsledkem jsou okouzlující fotografie a krásná vzpomínka pro nás a naše nejbližší.